Futbol

Tarix: 13 Avqust 2020

13:30 Siem Reap v Boeung Ket
13:30 Tboung Khmum v Visakha
14:30 Newcastle Jets v Wellington Phoenix
16:00 Svay Rieng v Soltilo Angkor FC
17:00 Istaravshan v Dushanbe 83
17:00 Kuktosh v Khatlon
18:00 Al-Sailiya v Al-Arabi
18:30 12 de Octubre v Sportivo San Lorenzo
18:30 Hoffenheim v Wehen
19:00 Aswan FC v FC Masr
19:00 Lechia Zielona Gora v Swit Skolwin
19:00 Sleza Wroclaw v Wigry Suwalki
19:00 Swit Nowy Dwor v Zaglebie Lubin
19:30 Ahrobiznes Volochysk v Obolon-Brovar
19:30 FC Balkany v Inhulets Petrove
19:30 FC Hirnyk-Sport v FC Prykarpattia 1981
19:30 FC Minaj v Volyn
19:30 Metalist 1925 v FC Kremin Kremenchuk
19:30 Metalurg Zaporizhia v Chornomorets Odesa
19:30 Rukh Lviv v FC Avanhard Kramatorsk
20:30 FC Kiisto v VIFK
20:30 FCV v JIPPO
20:30 Kultsu v FC Reipas
21:00 Al-Hala v Manama
21:00 East Riffa v Al-Shabab
21:00 Tammeka U21 v FC Kohtla-Jaerve
21:30 Al-Ahli v Al-Wakra
21:30 Qatar SC v Al-Sadd
21:30 Smouha SC v Al Mokawloon Al Arab
21:45 Ajax v FC Utrecht
22:00 AIK v Oestersunds FK
22:00 Elfsborg v Falkenbergs FF
22:00 Hapoel Acre v Hapoel Iksal Imad
22:00 Hapoel Afula v Kafr Qasim
22:00 Hapoel Katamon v Hapoel Rishon LeZion
22:00 Hapoel Kfar Shalem v Hapoel Nir Ramat HaSharon
22:00 Hapoel Nof HaGalil v Maccabi Ahi Nazareth
22:00 Hapoel Ramat Gan v Hapoel Raanana
22:00 Hapoel Umm al Fahm v Hapoel Petah Tikva
22:00 IFK Norrkoeping v Hammarby
22:00 Kalmar FF v IFK Gothenburg
22:00 Sektzia Nes Tziona v Beitar Tel Aviv
22:00 Sirius v Helsingborg
22:00 Umeaa v Oergryte FF
22:00 Varbergs BoIS FC v Haecken
22:30 Girona v Almeria
22:30 Maccabi Tel Aviv v Hapoel Beer Sheva
23:30 Gornik Zabrze v Jagiellonia Bialystok
00:00 RasenBallsport Leipzig v Atletico Madrid
01:00 Cerro Porteno v Guarani
01:00 Elche v Real Zaragoza
Canc Buildcon v Kansanshi
Canc Forest Rangers v Mufulira Wanderers
Canc Orange County SC v San Antonio FC
Canc San Diego Loyal v El Paso Locomotive
Canc Zanaco v NAPSA Stars FC
FT Athletico Paranaense 2 - 1 Goias
FT Atlanta United II 0 - 2 Tampa Bay Rowdies
FT Atletico GO 3 - 0 Flamengo
FT Atletico MG 3 - 2 Corinthians
FT Bahia 1 - 0 Coritiba
FT Bragantino 1 - 1 Botafogo RJ
FT Ceara 1 - 1 Gremio
FT Charlotte Independence 1 - 1 Birmingham Legion
FT FC Juarez 0 - 2 CD Guadalajara
FT FC Tulsa 0 - 0 San Antonio FC
FT Fluminense 1 - 1 Palmeiras
FT Managua FC 1 - 0 Chinandega
FT New York Red Bulls II 1 - 2 Loudoun United
FT Paragominas FC 3 - 2 Paysandu
FT Pumas 1 - 1 Monterrey
FT Queretaro FC 1 - 0 Cruz Azul
FT Real Esteli 2 - 0 Real Madriz
FT Real Esteli U20 1 - 1 Real Madriz U20
FT Reno 1868 FC 0 - 1 Sacramento Republic FC
FT San Diego Loyal 0 - 2 Orange County SC
FT Tijuana 0 - 2 Atletico de San Luis
FT Walter Ferretti 0 - 0 Jalapa FC